PREDAJ FOTOTECHNIKY

.predám Canon EOS 5DII + EF 17-40mm f/4L – 650€ – 

.predávam svoje telíčko Canon EF 5D MKII s objektívom EF 17-40mm f4L.
.pre krajinárskeho fotografa parádna mašinka, mnohými ospevovaná ako naj foťáčik na krajinu.

.stav:
.pred 2 rokmi mi spadol do trávy. urvala sa statívova šrubka, ale všetko mi pekne v servise spravili a až na jazvu po diere je foťáčik OK
.z nejakého dôvodu (potom som sa na to už vykašľal) neviem poriadne nastavit FF/BF. Keďže takmer všetko v krajine ostrím cez LCD som to ani nemal potrebu riešiť. Asi to nebude problém, ale aby sa vedelo.
.objektív je 100% OK, pridám k nemu aj luxusný polarizačný filter
.verím, že niekomu ešte poslúži.
.ja už chcem prejsť úplne na fuji .predám skener Canon 9000F II – 145€ – 1,5 roka starý, plne funkčný. Výborny pomer cena / kvalita. Používam ho na skenovanie negatívov do archívu ale aj na skenovanie klasických dokumentov..predám blesk Canon 550EX – 100€ – mám 2 kusy, môžete si vybrať. Sú používané, trošku sem tam ošúchané, ale fungujú 100%tne. Používal som ich súčasne v ateliéri. Jeden si nechám ešte na svadby, druhý už nepotrebujem.


canon-ex-550
canon 550 ex

 

.predám nabíjaciu súpravu AV – MP AVACOM – 15€ –  použitú len niekoľkokrát na cestách (preto som ju kupoval), vďaka nabíjaniu cez zapaľovač v aute. Funguje spoľahlivo. Mám k nej redukciu na baterky LP – E6 (Canon EOS 5DII). Pôvodna cena bola 27€. Pri kúpe tej svojej redukcie môžete nabíjať v aute (ale aj normálne doma) akékoľvek baterky.


imgw


© pali hradiský / www.fotoTATRY.sk