• fotenie príprav pred svadbou ( kaderníčka, kozmetička, obliekanie, príchod družičiek, odprosovanie rodičov), fotenie obradu (sv. omša, alebo obrad na úrade), exteriérové, prípadne interiérové fotenie, fotenie hostiny (prvý tanec, rodičovský tanec, spoločné fotenie s rodinou, program, zábava, radový tanec) – cca 500-900 ks.
  • všetky fotografie sú upravené a pripravené pre tlač v akejkoľvek veľkosti prípadne pre nahratie na web, nahrané na originálnom USB
  • cena celodenného fotenia svadby je 690€
  • fotenie portrétov mimo svadobný deň + 100€
  • nevratný rezervačný poplatok  Vášho termínu je 100€, ktorý sa odpočíta z celkovej sumy
  • výroba svadobnej fotoknihy 85€
  • výroba obrazov z Vašej svadby na plátne 30x45cm [35€], 60x40cm [50€] , 60x90cm [80€]
kontakt: hradisky@gmail.com (0907 057 405)

 

Samozrejmosťou je, že celé fotenie je vecou dohody a plne zohľadňuje Vaše predstavy o výsledku. Je to Vaša svadba, ja sa tomu prispôsobím a doplním to svojimi skúsenosťami, aby to dopadlo čo najlepšie

 

AĎA A FERY
KRISTÍNA A DAVID
MONIKA A PATRIK
LUCKA A ŠŤEVO

.druhý fotograf na vašej svadbe

V súčasnosti sa často stretávam s tým, že snúbenci sa rozhodnú (či už z finančných alebo iných dôvodov) neobjednať si služby kameramana, iba fotografa. Fotografie sú tak jediný zdroj spomienok. Preto ak ste sa rozhodli dať si svadbu iba nafotiť, ponúkam možnosť mať na svadbe dvoch fotografov. Vaše náklady na fotografie zo svadby sa zdvihnú o 90€ a večeru navyše a dostanete za to viac uhlov pohľadu na ten istý moment, viac zachytených scén, viac detailov. Ak sa Vám páči môj štýl fotenia (už ste ho zažili, počuli ste o ňom alebo ho viete vycítiť z mojich fotografií) tak Vám túto službu s druhým fotografom odporúčam. Druhého fotografa vždy vyberám  tak, aby sa čo najviac približoval môjmu videniu a spôsobu fotografovania, ale zároveň aby priniesol do fotografií niečo nové, odlišné, niečo svoje a tak dostanete rozmanitejšie fotografie zo svojej svadby.

Cena svadobného fotenia s dvoma fotografmi: 780€ 

 

.svadobný fotoalbum – fotokniha a obrazy na plátne

 Fotoalbumy, rámčeky na fotografie či rôzne stojany sú obľúbeným svadobným darom. Je veľmi pravdepodobné, že niečim z toho potešia Vaši svadobní hostia aj Vás a miesto na uloženie najkrajších záberov z Vášho dňa je na svete. Ak však nenastane tento prípad, prípadne chcete fotografie zo svojho svadobného dňa zvečniť v kvalitnej fotoknihe, ponúkam výrobu takejto svadobnej fotoknihy – fotoalbumu, kde na 26 stranách ponúknem prierez diania počas Vášho svadobného dňa. Taktiež ponúkam dodatočnú výrobu obrazov na stenu, tlačené na kvalitnom plátne, natiahnuté na drevený rám.

 

 

.GALÉRIA


 

.fotím od roku 2010 a mám za sebou viac ako 150 svadieb

.od r. 2017 sa foteniu a svadbám venujem profesionálne

 

 

 

ODKAZ NA SVADOBNÚ GALÉRIU „KLIK“